Przepraszam
Przepraszam Anię z TomaszowaLubelskiego, która zostawiła miły komentarz na moim blogu, w poście”Wyciszam się”. Aniu, wczoraj portal Onet lekko świrował i dziś ranoodkryłam, ze tenże post wpisał się dwa razy, w dodatku za drugim razem słowabyły połączone. Skasowałam więc ten z błędami, a tym samym skasował się Twójkomentarz. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, ze tawpadka nie zniechęci Cię do Lektury mojego bloga. Wszystkim moim Czytelnikomżyczę miłego dnia. U mnie za oknem słońce.Przymrozek. Biegnę na parkingskrobać Dowiedz się więcej