7 komentarzy

 • ~czytelniczka 11 października 2007 at 13:29

  Witam panią serdecznie! Jest pani moją ulubioną pisarką. Przeczytałam wszystkie, napisane do tej pory książki – są świetne. Ciesze się, że przyjedzie Pani do Jastrzębia!!! Nareszcie będe mogła panią zobaczyć na żywo. Bardzo serdecznie pozdrawiam.

  Reply
 • ~Czytelniczka 11 października 2007 at 15:35

  Witam pani Marto! Na początku chciałam Pani powiedzieć, że szczerze Panią podziwiam za Pani twórczość, która dociera do nastolatków takich jak jak, do dwudziestolatków, ale także do dorosłych w wieku czterdziestu lat. To wielki sukces, a ja sama chciałabym osiągnąć taki w przyszłości, ponieważ interesuje mnie pisanie książek i docieranie w ten sposób do ludzi. Uwielbiam książki Pani i Katarzyny Grocholi, bo nie są płytkie, ale są oryginalne, jedyne w swoim rodzaju. Już nie mogę się doczekać spotkania z Panią w Jastrzębiu Zdroju! Mam wielkie szczęście, że nasza klasa została zaproszona, bo możliwe, że to jedyna taka okazja w moim życiu. Gorąco pozdrawiam i do zobaczenia we wtorek!

  Reply
  • Marta 11 października 2007 at 21:17

   Do zobaczenia, dziekuję za dobre slowa, pozdrawiam.

   Reply
 • ~sil 11 października 2007 at 19:31

  widziała Pani komentarze? wstyd mi za takich ludzi.

  Reply
  • Marta 11 października 2007 at 21:16

   Ech, tam. Oto Polska wlasnie.

   Reply
 • ~marysia94 13 października 2007 at 13:56

  🙂 mam zamiar kupic Pani wszystkie książki (!) :* przeczytałam dzisiaj do końca „Magda.doc” i mam do pani wiele pytań, a jak sie okazało 23.X.07r. będę mogła Pani je zadac 🙂 cieszę sie, że moja klasa została wybrana by sie z panią spotkac – przyjedzie Pani do Jastrzębia ;d takie mało znane miasteczko, a tak znana osoba je odwiedzi … bardzo zafascynowała mnie książka o Magdzie Szymaniuk bardzo !!! postaram sie przeczytac Pani wszystkie książki, a jestem pewna, że przeczytam … WIELKA wielbicielka książek =) P.S. myślę, że zdobędnę Pani autograf 🙂 – POZDRAWIAM – do zobaczenia …

  Reply
 • ~marysia94 13 października 2007 at 14:11

  oczywiście – tylko książki dla młodzieży 🙂

  Reply
 • Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.