Nie jestem rasistką ale
Nie jestem rasistką, ale -Wy, tam w Polsce, w tym katolickim kraju, nie macie pojęcia, czym jest życiewśród ludzi z różnych kręgów kultury, wyznań, różnego koloru skóry –powiedziała Basia w Paryżu. -Nie jestem rasistką – powiedziałam. -Nie jesteś, bo wiesz, że nie powinnaś nią być – powiedział Janusz – po czym miprzypomniał, jak to przed laty jęknęłam, kiedy usłyszałam, że moja córkazakochała się w kimś, kto urodził się w Zambii. A potem, jak odetchnęłam, Dowiedz się więcej