Dlaczego nie lubię dżemu truskawkowego i herbaty owocowej?
Dlaczego nie lubię dżemu truskawkowego i herbaty owocowej? Mogłabym odpowiedzieć krótko ikapryśnie: Nie, bo nie. W dzieciństwie wszystko musiałamlubić, nie było zmiłuj się.Nawet mleko, którego nie cierpiałam, szczególnie,jeśli pływał po nim kożuch. Kiedy już decydowałam o sobie,mogłam kaprysić na własny rachunek. Zaczęłam od mleka. W postaci słodkiej Dowiedz się więcej