Rozmówki z Pawciem
– Babciu, dzwonię do ciebie sam.
– Bardzo się cieszę, wiedziałam,że potrafisz.
– I powiem ci, że już umiem mówić„R”, bo byłem u logopedy: ryba, rower, rak!
– Brawo, Pawciu.
– A kto to jest logopeda?
– To taka pani, która umie bardzo dobrze mówić R.
– I jeszcze ci powiem, że jest dra ciebie niespodzianka, dra Janusza niespodzianka i dra Mordka niespodzianka, tylko podpozorem, że do nas przyjedziesz.
3 komentarze
~Iskierka · 13 listopada 2010 o 16:44
I nie ma innej opcji;))
~E. · 13 listopada 2010 o 19:44
Haha. Dzieciaki są genialne 😀
~Polaaa · 14 listopada 2010 o 19:09
Oj Pawełek jak sie ładnie R nauczył mówić ;D