Rozmówki z Pawciem

 

– Babciu, dzwonię do ciebie sam.

– Bardzo się cieszę, wiedziałam,że potrafisz.

– I powiem ci, że już umiem mówić„R”, bo byłem u logopedy: ryba, rower, rak!

– Brawo, Pawciu.

– A kto to jest logopeda?

– To taka pani, która umie bardzo dobrze mówić R.

– I jeszcze ci powiem, że jest dra ciebie niespodzianka, dra Janusza niespodzianka i dra Mordka niespodzianka, tylko podpozorem, że do nas przyjedziesz.

Kategorie: Inne

3 komentarze

~Iskierka · 13 listopada 2010 o 16:44

I nie ma innej opcji;))

~E. · 13 listopada 2010 o 19:44

Haha. Dzieciaki są genialne 😀

~Polaaa · 14 listopada 2010 o 19:09

Oj Pawełek jak sie ładnie R nauczył mówić ;D

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.