Niech tak się stanie! ( 2)
Czy myślicie, że to proste napisać, jedno jedyne życzenie i zaczarować je w talizman podczas sabatu, o północy? A potem po trzykroć powtórzyć: Niech tak się stanie. Czy myślicie, że to proste? Co wybrać?Życzenia „spełnienia wszelkich marzeń” są bez sensu, prawda? Rozumiem, że ktoś nam życzy dobrze i chciałby Dowiedz się więcej