Inne

w podróży

Pozdrawiam wszystkich z podróży. Wiosna wszędzie i wszędzie moi Czytelnicy. Niesamowite. Dziś w Pile miałam na sali prawie 400 osób, obiecano mi przysłać fotki, bym mogła się pochwalić „namacalnie”, bo tak nikt mi nie uwierzy. Kiedyś Iza Filipiak mi powiedziała, że jej marzeniem jest czytać wiersze na stadionie pełnym ludzi, jak dawniej w Rosji bywało, a raczej w Związku Radzieckim. Dziś tak się poczułam, choć nie było w tym mistycznych przeżyć, raczej show, któremu musiałam podołać, bo wtedy trzeba dowcipnie odpowiadać na pytania, a jak wiecie, ja jestem maruda i glisty z ogródek sąsiadów wyjadam z rozpaczy i niewiedzy tego, jak się moje zmartwionka mają do Wieczności. Pozdrawiam dziś z Piły, gdzie gościło mnie Bractwo Dobrej Książki wqespół z Biblioteką, jutro ze Szczecina. Słońce, wiosna, ptaszki śpiewają. Skądinąd lubię te sentymentalne duperele.

in / 1622 Views

5 komentarzy

 • ~werka_6 14 marca 2007 at 18:19

  witam pani Marto! Byłam dzisiaj w Pile na spotkaniu z panią. Było fajnie i zdobyłam nawet autograf w moim pamiętniku z misiem 🙂 pozdrowienia

  Reply
 • ~marta 14 marca 2007 at 18:47

  Witaj, Weroniko, miło mi, że Ci się podobało. A ja jestem tak umęczona, ze pisze niegramatycznie…bo slowa ogródek nie umiem poprawnie odmienić, ale już nic nie poprawiam. Idę spać. Dobranoc.

  Reply
 • ~Klaudia =) 14 marca 2007 at 21:18

  Witam, wcale nie jest Pani marudą byłam na Pani spotkaniu w Pile i bardzo mi się podobały Pani wypowiedzi. Serdecznie pozdrawiam =)

  Reply
 • ~lindaa 15 marca 2007 at 20:54

  Bylam dzis u pani na spotkaniu.. zainteresowala mnie pani swoimi ksiazkami i napewno po jakas sięgne 🙂 ciekawa jestem jak sie pani podobalo w Goleniowie… :p pozdrawiam!

  Reply
 • ~Anita 15 marca 2007 at 21:48

  Droga Pani Marto! Wciąż jeszcze nie mogę uwierzyć, że mogłam Panią poznać. Mam nadzieję, że będziemy w kontakcie i że jeszcze się spotkamy. Jak to dobrze, że z tym pociągiem w Poznaniu się udało… Pozdrawiam ciepło!

  Reply
 • Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.