Nieprawdopodobne. Kiedy to się stało, kiedy przeminęło, odfrunęło? Ile dobrego było, ile złego, co nas nauczyło? Co nam dało minione, co zabrało? Czego żałujemy, co chcielibyśmy cofnąć i czy warto? Czy wyciągniemy wnioski i co z wyciągniętymi zrobimy? Czy machniemy ręką, czy parskniemy? A może staniemy się lepsi, mądrzejsi?
Czy rok był niezapomniany? Jeśli ma być niezapomniany, to musi się wydawać krótki.
Nie wiem i nie wiem, ale ciągle pytam.
I dalej będę robić swoje. I pytać.
Zdrowia i spokoju życzę moim Czytelnikom.
I obyśmy próbowali także marzyć, nie tylko trwać.
Naj. Naj.

Kategorie: Codziennik

15 komentarzy

~Olga · 31 grudnia 2014 o 18:32

Piękne życzenia! Wszystkiego dobrego dla Pani!

~kama · 31 grudnia 2014 o 19:46

Stary Rok mija,lecz marzenia zostają
Niech one się Tobie wszystkie spełniają
I z nowym Rokiem niech los Ci się odmieni
A ogród życia nawet się zazieleni-życzy kama

~Adam Borkowski · 31 grudnia 2014 o 21:47

Wspaniały tekst.
Czy mogę go wykorzystać w prywatnej korespondencji.
Serdecznie pozdrawiam
Adam Borkowski

    Marta · 1 stycznia 2015 o 15:26

    Adasiu, Ty wszystko mozesz. Buźka.

~Teresa Muszakowska · 1 stycznia 2015 o 03:19

I jeszcze jego kroki słyszę…dopiero co odszedł…pełen dumy ze swoich zauroczeń, przemyśleń, powabu…nie idę za nim…nie spojrzę na niego nawet przez ramię…zaczynam przygodę z nowym…moja dusza się odmładza choć ciało ciągnie ku ziemi…ale jeszcze długa przestrzeń do przeżycia…zapachniało jaśminem we mnie…z radości…że jestem…

wielu spotkań na blogach życzę Pani Marto…jak dobrze, że trafiłam na Pani blog…wiele spełnień w TYM roku życzę…

~Jula :D · 1 stycznia 2015 o 18:40

Rzeczywiście większość nas z „malutkich” chce tylko trwać , w miarę godnie. 🙂
Ja natomiast życzę wszystkiego po trosze , bo żeby docenić radość , trzeba poznać i smutek. Czyli docenić to co się ma i móc jeszcze marzyć. 😉
Życzę pani kolejnych pomysłów na książki ku naszej radości i zdrowia !.. 😀

~Andrzej · 2 stycznia 2015 o 03:10

Dużo dobrego w Nowym Roku i aby się nie powtórzyły błędy http://www.almoc.pl/img.php?id=2617

~Bluebell · 2 stycznia 2015 o 18:24

Pani Marto, oto mała myszka polna śle życzenia dla pani na rok 2015:
nadziei, radości, miłości.

    Marta · 12 stycznia 2015 o 21:44

    Blubell, moja wierna Czytelniczko, dziękuję.

~Jola · 5 stycznia 2015 o 09:22

Aby ten rok 2015 nie był gorszy od poprzedniego. Zdrowia, spełnienia marzeń, nawet tych najbardziej szalonych, ogromu miłości i sprawdzonych przyjaciół. Pozdrawiam cieplutko! Jola z Mazowsza

    Marta · 12 stycznia 2015 o 21:43

    Dziękuję, pani Jolu. I odwzajemniam serdecznie.

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.