Po lekturze „Chłopek” Joanny Kuciel-Frydryszak, taka odpowiedź na pytanie „kim chciałaś być, jak byłaś mała”. Otóż. Kiedy byłam dziewczynką z dyndającymi warkoczami i wakacje spędzałam na wsi u babci Marianny, w sosnowym lesie w Platerowie, Dowiedz się więcej
Jestem absolwentką V LO, nauczycielką języka polskiego w V LO, bibliotekarką w V LO i matką dwóch córek, które też są absolwentkami V LO. Spędziłam w murach tej szkoły 33 lata, wliczając szkołę podstawową, liceum Dowiedz się więcej
Drugi dzień z rzędu na Śląskim Festiwalu Nauki odpowiadam na pytania, jak poznałam doktor Jolantę Wadowską-Krół i jak przebiegała nasza współpraca, kiedy pracowałam nad powieścią „Moja Ołowianko, klęknij na kolanko”. Na pisanie powieści zdecydowałam się Dowiedz się więcej
6 komentarzy
Janusz · 28 grudnia 2024 o 20:11
To się po prostu Tobie należało ! Gratuluję !
Marta · 29 grudnia 2024 o 20:09
Dziękuję
Irek · 29 grudnia 2024 o 16:50
To oczywista oczywistość! Duma mnie rozpiera Gratuluję baaardzo.
Marta · 29 grudnia 2024 o 20:09
Dziękuję!
Józek · 11 stycznia 2025 o 16:50
Przyjmij moje gratulacje Martusiu :)pozdrawiam serdecznie w Nowym roku
Marta · 18 lutego 2025 o 16:22
Dziękuję, miło, że śledzisz moje twórcze losy.