Chwalę się.

Dostałam:

Medal Gloria Artis

Nagrodę Iwaszkiewicza za całokształt twórczości.

 

 

 


6 komentarzy

Janusz · 28 grudnia 2024 o 20:11

To się po prostu Tobie należało ! Gratuluję !

Irek · 29 grudnia 2024 o 16:50

To oczywista oczywistość! Duma mnie rozpiera Gratuluję baaardzo.

Józek · 11 stycznia 2025 o 16:50

Przyjmij moje gratulacje Martusiu :)pozdrawiam serdecznie w Nowym roku

    Marta · 18 lutego 2025 o 16:22

    Dziękuję, miło, że śledzisz moje twórcze losy.

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.