O co mi chodzi?
O co mi chodzi? O ciszę w środku. O to, by zrozumieć, co siedzi wemnie. Już nie upycham siebie po kątach,ani nie zamiatam spraw pod dywan. Ani, psychologicznie mówiąc, niewypieram. Kiedy rozumiem siebie, tymbardziej rozumiem innych. To bynajmniej nie znaczy, żeumiem się z nimi dogadać. Patrzę z boku i czuję, Dowiedz się więcej