Mroźno
Bardzo mroźno u nas. Minus 12 stopni. Mordek rano co krok podnosił jedną nogę do góry, by ją ocieplić o futerko. Drzewa oszronione, świeci słońce.Może ta Pani zima wygląda tak: Trochę kiczu nie zawadzi.Od rana w kuchni. Zrobiłam już karpia po żydowsku – bardzo to pracochłonne, ale lubię, Madzia lubi, więc raz w roku się wysilam.Jeszcze dziś zrobię kulebiaczki z kapustą i grzybami ( kapusta już gotowa) i zagniotę kruche ciasto, które poleży w lodówce do Dowiedz się więcej