Niestey, zakupy
Niestety, zakupy Niestety, musiałamsię wybrać na zakupy. Święta minęły, resztki szynki dostał Mordek i nie byłzachwycony. Lodówka pusta, ani warzyw, ani owoców. W zamrażarce jeszcze pierogiz kapustą i grzybami, bigos, ale ileż razy można robić powtórkę z wigilii? Agatkapowiedziała, że w sklepach nie ma ludzi, więc pomyślałam, że w ciągu 2 godzin wszystkozałatwię. Straciłam całe 4 godziny ! To prawda, ludzi nie było, ale tam, gdzieryby, stoją konserwy, tam gdzie sery, stały Dowiedz się więcej