Marty, dziękuję!
Marty, dziękuję! Na dobry dzień w upale, na smutek i chorobę, na rozmarzenie, na uśmiech,aby się lepiej pracowało, tylko Billy Joel. Oto link, który mi podesłał Martinez Oliver.Marty, dziękuję.Dzielę się z Wami,bo jak coś dobrego się podzieli, to się pomnoży. http://www.youtube.com/watch?v=rWu0N0qPeME&feature=player_embedded