Mam dość
Nawiedzonych kochanków
Mam dość
Histerycznych poranków
Mam dość
Świętej wojny od święta
Losy świata nie leżą w naszych rękach

 
To Lombard.
Ale ponieważ mam DOŚĆ, przynajmniej na dziś, więc NIC nie wymyślę swojego.
Serdecznie pozdrawiam, poprawię się.

Kategorie: Inne

2 komentarze

~Aneta · 9 grudnia 2011 o 11:38

Witam Pani Marto.może to okrutne ale czasami miło wiedzieć, że ktoś poza nami samymi ma dość. Życzę szybkiego powrotu do formy (cokolwiek miałoby to dla Pani oznaczać). Może to tylko brak słońca…PozdrawiamPs. To pierwszy blog, który czytam regularnie, znaczy więc że wciąga ;)Błagam jednak o zmianę tego zielonego koloru moje biedne oczęta umierają od jego blasku.

~Jaroslaw · 9 grudnia 2011 o 14:13

Piekne Strofy Pani Marto.Pozdrawiam ze Slonecznej…Radosci zycze.

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.