Inne

Informacja !!

Turniej Jednego Wiersza im. Rafała Wojaczka

21 PAŹDZIERNIKA – XX EDYCJA!

Wrocławski Oddział Stowarzyszenia Pisarzy Polskich zaprasza na XX, jubileuszową edycję Turnieju Jednego Wiersza im Rafała Wojaczka, który odbędzie się 21 października (czwartek) w Klubokawiarni Mleczarnia (ul. Włodkowica 5, Wrocław). Początek imprezy o godzinie 18.00.

 

W puli nagród 1500 zł!

 

Konkurs jest przeznaczony dla młodych twórców (do 35 lat) i polega na publicznym zaprezentowaniu jednego oryginalnego i nie publikowanego wcześniej wiersza o rozsądnej długości (powinien zmieścić się na stronie maszynopisu, kopię utworu deponuje się u jury). Sędziować będzie jury w składzie: Marta Fox, Gabriel Leonard Kamiński i Leszek Budrewicz. Imprezę poprowadzi Jacek Inglot.

Uwaga: aby otrzymać nagrodę, trzeba mieć przy sobie dane potrzebne do wypełnienia umowy o dzieło (NIP, PESEL itd.).

Przed turniejem, w ramach specjalnego 1028 Czwartku Literackiego, odbędzie się spotkanie z poetką, Martą Fox. Spotkanie poprowadzi Andrzej Goworski.

Turniej wspiera finansowo Gmina Wrocław.

in / 984 Views

4 komentarze

 • ~Ula 16 października 2010 at 17:31

  Droga Pani Marto! Chciałabym wziąć udział w tym konkursie, mam 17 lat, wobec czego baardzo lubię Pani książki:) a w szczegolności pragnę spotkać się z Panią:) Do zobaczenia w czwartek! Ula

  Reply
 • ~krycha 17 października 2010 at 12:37

  Marto, być może ( jak Włodkowi uda się przełożyć korepetycje ), będziemy we Wrocławiu, żeby się z Tobą spotkać. Do miłego, pozdrawiamy KrystynaP.S. Włodek żałuje, że ma ” troszkę ” ( hi hi ), ponad wyznaczony wiek dla uczestników, bo by stanął w szranki z młodymi.

  Reply
 • ~babatendai 18 października 2010 at 22:20

  dwie Niezwykłe Kobiety- Marta Fox i Lizz Wright- goszczą w czwartek we Wrocławiu, a ja nie mogę przybyć na spotkanie z nimi :(uściski ciepłe, Babo Babowata 🙂

  Reply
 • ~MG KORBIELÓW 21 października 2010 at 22:17

  Witam Panią niezwykle serdecznie 🙂 Dziś wieczorem mocno zadyszana wpadłam do lokalu na Włodkowica 5… Ciepło biło z wnętrza i już na progu rozglądałam się za znajomą twarzą… Bez skutku… Opadłam na krzesło z gorącą czekoladą w ręce, wtedy podszedł znajomy i powiedział : Spóźniłaś się kilka minut… P.S. Niestety wśród ludzi tłumu mignęła mi Pani sylwetka… Bardzo żałuję… Być może następnym razem się uda. Póki co mam nadzieję Panią spotkać na ul. Ślepa Dolina pod magicznym numerem 9 😉 Pozdrawiam Panią (i wszystkich) serdecznie a mama ściska i czeka na wieści :)Magdalena G.

  Reply
 • Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.