Inne

W punktach

1. Dziękuję za wsparcie ( w komentarzach!). Gdyby nie one, myślałabym, że jestem stukniętą pieniaczką i żądam zbyt wiele od innych.
Skoro złożyłam pismo w  urzędzie, to powinnam dostać odpowiedź.
Powiadomię o dalszych losach  mojej skargi.

2. Dziewczyna, która podarowała mi lalkę szmaciankę, Kaśkę Podrywaczkę, nazywa się Natalia Skupińska. Natalio, dziękuję, Kaśka ma się dobrze.

3. Dziś rozkoszuję się domem. Wszystko mi się w nim podoba. Na balkonie zjadłam obiad i kolację w jednym: kaszę gryczaną ze skwarkami z wędzonego boczku i kwaśne mleko. Bomba !

 4. Znów zobaczyłam kawałek Polski i poznałam wspaniałych ludzi ( prócz tych trzech wiedźm, rzecz jasna). Przywiozłam prezenty od Czytelników: suszone grzyby, grzyby marynowane, żurawinę domowego wyrobu ( w słoiku), konfitury z czarnej porzeczki, obraz malowany pastelami, będący ilustracją do „Nieba z widokiem na niebo”, wiersz dla mnie i o moim pisaniu (dziewczyny z Dyskusyjnego Klubu Książki w Aleksandrowie), kwiaty, kwiaty, kwiaty. Dziękuję !!!

5. Jutro napiszę o młodych dziewczynach, które zakochują się w żonatych mężczyznach. Pa, pa.

in / 2490 Views

12 komentarzy

 • okladka@op.pl 13 czerwca 2008 at 11:20

  Droga Pani Marto!!Bardzo się cieszymy, że Pani nas pamięta i miło wspominamy nasze spotkanie. Wprost wyrywamy sobie z rąk Pani najnowszą ksiązke „Kaśkę podrywaczkę”. Mamy nadzieje, że już niedługo pojawi sie kolejna Pani książka. Czekamy z niecierpliwością!!Pozdrawiamy..Dyskusyjny Klub Książki „Okładka” w Aleksandrowie

  Reply
 • 1 2

  Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.