Inne

Jeszcze niedawno

Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś


    W Polsce pracujeok. 14,8 mln osób, a 14,7 mln nie pracuje i nie jest bezrobotnymi. Są to przedewszystkim: emeryci, renciści i osoby niepełnosprawne, ludzie prowadzący dom ici, którzy szukali pracy, ale zniechęcili się do tego. Dodatkowozarejestrowanych jest ok. 1,9 mln bezrobotnych. Tak więc nie pracuje 16,6 mlnosób, czyli 52,8 proc. dorosłych Polaków.

 

Źródło:Rzeczpospolita

 

in / 1030 Views

3 komentarze

 • ~Jula 31 sierpnia 2007 at 16:39

  „Dlaczego USA podzielilo kraje na te, ktore moga przyjezdzac bez wiz (Estonia) i z wiazami (Polska). Ameryka to kraj wszystkich, tak sie stalo, tak pokazuje historia, Ci co dziela ludzi na tych lepszych i gorszych, zwyczajnie pokazuja swoja hipokryzje.”To jest wypowiedz młodej naukowiec, która chce pracowac w USA, bo w Polsce nie ma dla niej pracy.Ma świetne osiągnięcia w swej dziedzinie ,ale w Polsce bez szans.

  Reply
 • ~Jula 31 sierpnia 2007 at 16:42

  To jest wypowiedz młodej naukowiec, która chce pracowac w USA, bo w Polsce nie ma dla niej pracy.Ma świetne osiągnięcia w swej dziedzinie ,ale w Polsce bez szans,jest jedną z tych 50%.W tej chwili jest w USA i chciałaby tam zostać.

  Reply
  • Marta 1 września 2007 at 07:06

   I ja się jej nie dziwię. Gdybym była młodsza, uciekłabym stąd, jeszcze z kilku innych powodów. A przynajmniej przeczekała gdzie indziej tę nawałnicę głupoty. Nie o to chodzi, że jestem strusiem i nie ma we mnie patriotyzmy, ale o to, ze jak się czlowiek zdystansuje, to dopiero moze dokonywac wlasciwych wyborów.

   Reply

  Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.