Inne

Szaleju się najedli !

 Szaleju się najedli !

 

Dzieńwygląda tak:

     Od rana robię korektę  książki, a Janusz od rana ogląda TV i cochwilę przysyła mi nową wiadomość.

Z wszystkich niusów jasnowynika, że cała polityczna Polska się szaleju najadła!

Niebędę wymieniać z nazwiska, bo na pewno jestem na podsłuchu, hihi, może takamerka u góry wcale nie po to jest, by mnie widziała moja niemiecka siostra, jakz nią rozmawiam na skype, ale by mnie tak ogólnie podglądano, kiedy siedzę przybiurku i myślę. O czym ja też myślę? Może z moich myśli ukręcić by się dałojakiegoś haka na mnie?

Jesteśmypoddawani tresurze.

Tresujesię tak: trzeba zasiać strach, aby nikt nie był pewien dnia ani godziny. Nie maniewinnych. Najważniejsze jest posłuszeństwo i obroża z kolczatką. Jak będziemygrzeczni, dostaniemy marchewkę. Trzeba odebrać nam wszystko, włącznie zprzekonaniem, że NIC nas nie uratuje, bo nie będzie żadnych służb do służenianam. Wszystkie będą po to, by robić wbrew. Lekarz jest po to, by nie udzielaćpomocy, a policjant po to, by założyć kajdanki za domaganie się jej.

Trzebaodebrać wszystko, a kiedy się już całkiem zmuzułmanimy, wtedy trzeba nam stworzyćperspektywę zdobycia niezbędnego minimum. Hio, hio, ludzie ludziom gotują tenlos.

Awariatka tańczy.

Amój pies wlazł pod biurko i nie che słyszeć o niczym, co z Świata Tego, a niePsiego.

 

in / 991 Views

2 komentarze

 • ~Jagódka 30 sierpnia 2007 at 20:30

  Hihihi… 🙂 Gdy również spojrzę się w moje oczko od kamerki, to czuję się podobnie jak Pani 🙂 Dużo się teraz dzieje… Pozdrawiam gorąco http://www.novajagodka.webpark.pl

  Reply
 • ~E. 31 sierpnia 2007 at 11:02

  Ryszard Kapuściński, Heban, rozdział „Stygnące piekło” str.267, temat: warlords. Przeczytajcie. I niech nam się zdaje, że to o dzikiej Afryce.

  Reply
 • Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.