Inne

Zespół „Feel” i piosenka „Jest już ciemno”

Zespół„Feel” i piosenka „Jest już ciemno”.

 

Obiecałam,że zdradzę, dlaczego kilka tygodni temu prosiłam Was o głosowanie na tenzespół. „Feel” dostał się na Festiwal do Sopotu i będzie walczył o „BursztynowegoSłowika”.

Założycielemzespołu jest Piotr Kupicha. Gra na gitarze, śpiewa „Jest już ciemno”. To onnapisał słowa i skomponował muzykę. Poprzednio był gitarzystą w zespole „Sami”.W roku 2003 albo 2004 zespół dostał „Superjedynkę” w Opolu za Piotra piosenkę „lato”(wielki przebój). A teraz Piotr szaleje na własnym podwórku. Mieszka obok mnie,machamy sobie z balkonu.

Prywatniejest mężem mojej młodszej córki, Agatki. Mój wnuś Pawcio, to ich syn.

OstatnioPawcio częściej widzi tatę w telewizji niż w domu, ale jak tata wraca, to babiidzie w odstawkę. Pawcio potrafi bosko podśpiewywać „jest już ciemno” i „chodźtu do mnie”, a wygibasy przy tym wyczynia takie, że jak babi chciała mudorównać, to potem trzeba było ją stawiać do pionu.

Posłuchajciewięc raz jeszcze „Jest już ciemno”, oglądajcie 1 września Sopot Festiwal i mojego zięcia, który mówi do mnie „mamo”.

http://teledyski.onet.pl/10172,2399656,teledyski.html

 

PS.Siedem albo i osiem lat temu, jak Piotr był już Agatki chłopakiem i studentemPolitechniki Śląskiej, wróciłam do domu wieczorem i zastałam ich w kuchni. Piotrjadł zupę z obiadu. Podniósł się grzecznie z krzesła i powiedział: – Chciałempowiedzieć, że….( tu przełknął do końca zupę)….Ja w tym czasie zdążyłampomyśleć: – O, matko, na pewno przeczytał moją książkę i zaraz mnie pochwali.

APiotr spokojnie dokończył: – Chciałem powiedzieć, że u pani wszystko mismakuje, tu jest naprawdę świetna stołówka.

in / 1411 Views

6 komentarzy

 • ~Stef 27 sierpnia 2007 at 18:43

  http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=760&w=68066112&a=68066112Komentarze, lepiej nie czytac

  Reply
 • ~megankaa 3 września 2007 at 14:34

  dobrze zrozumiałam: Piotr kupicha mógł być pani zięciem? a teraz jest stanu wolnego?

  Reply
  • ~megankaa 3 września 2007 at 14:36

   a więc jest zieciem :D:D:D WoW gratki taki fajny facet o nieziemskim spojrzeniu prosze przekazać córce gratulacje takiego męża a piotrowi bursztynowego słowika pozdrwaiam,meganka

   Reply
 • ~karolina 28 marca 2008 at 22:22

  eee… stanu wolnego? gdzie to usłyszałaś? Piotrek i Agata są małżeństwem od 2 kwietnia (hmmm… który to był rok? )nie pamiętam, ale wiem że spotykali się już w 2005 gdy powstawał FEELPozdrowienia dla Pani, Piotrka, Agaty no i Pawełka.

  Reply
 • ~Tynka Fanka Feel 9 maja 2008 at 15:02

  Ja uwielbiam Feel są naj naj naj naj na caluteńkim świecie!!!! Głosuje na feel przy każdej możliwej okazjii :):):) Pozdrawiam serdecznie panią , pani córkę , pani wnuczka , i Piotrka Kupichę!!!

  Reply
 • ~Asia-Feelomanka:) 14 października 2008 at 10:00

  Serdeczne pozdrowienia dla Pani, pani córki Agaty, wnuczka Pawełka i dla zięcia Piotra od wielkiej fanki zespołu Feel=)

  Reply
 • Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.