Bez kategorii

wakacje

Trochę pomilczę, zrobiłam sobie wakacje w Paryżu.
I póki nie odwiedzę ulubionych kątów, póty omijam komputer z daleka.
Wieczorem zasypiam jak niemowlę.
Po całodziennej wędrówce jest to sen dzieciaczka.
W ciągu dnia uwielbiam odpoczywać na parkowych ławkach, na trawnikach.
I po takim relaksie, także posiłku na trawie, wyruszam na dalsze odkrywanie.
Napiszę o tym, potem.
Na razie pozdrawiam moich Czytelników.
Dziękuję za listy na temat najnowszej powieści.
Odpowiem w połowie sierpnia.

in / 109 Views

13 komentarzy

  • ~Dorota 29 lipca 2011 at 22:08

    Pozdrowienia Pani Marto:) spokojnego wypoczynku i pieknych chwil:)

    Reply
  • ~Jaroslaw 29 lipca 2011 at 23:43

    Pozdrawiam serdecznie takze Pani Marto:) Paryskie trawniki,Pani Martuniu,to wspaniale!! Pozdrawiam z serca.

    Reply
  • ~Marta 30 lipca 2011 at 08:00

    Dziekuję, ja również pozdrawiam pani Doroto, panie Jarosławie.

    Reply
  • ~Ula 30 lipca 2011 at 11:52

    Pani Marto! Ja także wybieram się do Paryż, będę tam 9 i 10 sierpnia:)Czy w tym czasie także Pani będzie? Pozdrawiam serdecznie!!

    Reply
    • ~Marta 30 lipca 2011 at 16:16

      W tym czasie, jak Bóg da, będę już w Budapeszcie. Szkoda, moglysmy sie spotkac w Ogrodach Luksemburskich.Pozdrawiam.

      Reply
  • edii_ 31 lipca 2011 at 00:43

    Przypomniała mi Pani Halinę Poświatowską. Chylę przed Panią czoła za Magdę i Paulinę.doc. I tak mi się chcę do takiego mojego Łukasza Starszego, a go nie ma.

    Reply
    • ~Aga Sz 31 lipca 2011 at 16:40

      Ooo, pozdrowienia dla wielbicielki Poświatowskiej. Ja też straciłam dla niej głowę 🙂

      Reply
      • ~edii 31 lipca 2011 at 21:16

        Już myślałam, że tylko ja po cichu do niej wzdycham. 🙂 Cieszę się, że jest nas dwie. I także pozdrawiam z deszczowych Beskidów.

        Reply
  • ~Jana 31 lipca 2011 at 01:14

    Marto, relaksuj się, zwiedzaj, łap Paryż, żeby na długo starczyło. Pozdrawiam.

    Reply
    • ~Marta 31 lipca 2011 at 09:21

      Jano, przeczytalam mejla. Dobrze, ze Wam się nic nie stalo. Zal mi Ciebie, bo wyobrazam sobie ten stress i to, ze teraz Ty musisz zalatwiac. Nie moge odpisac z mojego outlooka, bo z jakichs powodow mi nie wysyla, choc odbiera pocztę. Do zobaczenia wiec w pazdzierniku, sciskam.

      Reply
  • ~Marta 31 lipca 2011 at 09:13

    Dziewczyny, dziekuję za te dobre słowa, pozdrawiam.

    Reply
  • ~PieczoneJabłuszko<3 31 lipca 2011 at 17:48

    Pani Marto, pani jest super! :DI pani książka Kaśka Podrywaczka też! <3Taka zaje.. (:P) że ją w jeden dzień przeczytała,była po prostu cudowna, miło się czytało i w ogóle.Ale szkoda że nie ma następnych części :(Pozdro!

    Reply
    • ~Marta 1 sierpnia 2011 at 17:24

      Napisalam caly cykl powiesci z tymi samymi bohaterami: Paulina w orbicie kotow, kaska Podrywaczka, Karolina XL, Karolina XL zakochana, Iza Anoreczka, Iza Buntowniczka!

      Reply

    Napisz swoją opinię

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.