Jaki był ten 2015 rok?

Drodzy Czytelnicy, dziękuję za wierne czytanie mojego bloga, komentarze, za wsparcie. Pisałam mniej niż w poprzednich latach. Dzieliłam się tym, co istotne w moim życiu mentalnym. Kilka tekstów przedrukował największy portal teatralny E-Teatr. Kilka „Śląsk”, „Przegląd”, „Index”. Mniej pisałam o prywatności, ale tak to już ze mną jest, im większa moda na pokazywanie prywatności, tym bardziej się chowam i zadziuplam. W rodzinie przyjęliśmy zasadę, że nie publikujemy fotek dzieci na FB i w blogu. (więcej…)