Jan Peszek w „Minettim”

„Moja pestka to radość z każdego dnia, bo jak powiedziała babcia, życie jest piękne i krótkie jak przeciąg” – powiedział Jan Peszek po spektaklu „Minetti. Portret artysty z czasów starości”. Teatr Konesera w Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego , rozmowa z mistrzem i zespołem po przedstawieniu.”Minetti”, rzecz o niespełnieniu, buncie, Dowiedz się więcej