Codziennik
Po lekturze „Chłopek”. Takie wspomnienie
Po lekturze „Chłopek” Joanny Kuciel-Frydryszak, taka odpowiedź na pytanie „kim chciałaś być, jak byłaś mała”. Otóż. Kiedy byłam dziewczynką z dyndającymi warkoczami i wakacje spędzałam na wsi u babci Marianny, w sosnowym lesie w Platerowie, marzyłam o tym, by w przyszłości zostać pastuchem, a nie jego pomocnikiem, jak bywałam. Pastuch Dowiedz się więcej
