Idol

Idol

Idol  to kolejna powieść autorki młodzieżowych bestsellerów wprowadzająca w świat wrażliwej młodzieży, tęskniącej za przyjaźnią, akceptacją, miłością. To powieść o dojrzewaniu w dobie kultu ciała i o tym, jak  trudno szukać miejsca w życiu, gdzie każdy chciałby zabłysnąć i odnieść sukces.

Są w tej historii celne obserwacje obyczajowe, jest intryga, nie brakuje i humoru.  To opowieść także dorosłych, którzy zbyt szybko zapominają, jakim ciężarem bywa dojrzewanie i jakiego potrzebuje wsparcia

Sonia, rozczarowana i zniechęcona, za wszelką cenę szuka autorytetu, na którym mogłaby zbudować swój wizerunek. I wtedy trafia na koncert młodego aktora, Artura Gotza, który właśnie wydał płytę, a teledysk z jego udziałem staje się hitem Internetu. W podążaniu za idolem Sonia traci kontakt z rodziną i kolegami, niewinne kłamstwo pociąga za sobą kolejne.

Tytułowy Idol to Artur Gotz, aktor, postać jak najbardziej rzeczywista, wrzucona jedynie w fikcyjne wydarzenia, które się wydarzyć mogły, choć nie musiały.

Idol
Wydawnictwo Akapit Press, Łódź 2016.

in / 1827 Views

Brak komentarzy

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.