Bardzo ważne dla mnie !
Przepraszam moich wiernych Czytelników, że po raz kolejny wklejam tę samą informację. Robię to z nadzieją na ułatwienie sobie pracy i w miarę normalne funkcjonowanie w sieci. Obwieszczam wszem iwobec: Nie udzielam porad literackich Nie piszę opinii Nie piszę recenzji na zamówienie Nie odrabiam zadań domowych za uczniów, ani Dowiedz się więcej