10 komentarzy

 • ~kochanka sparrow'a. 23 lutego 2011 at 16:39

  Bardzo lubię Pani wpisy na blogu, chodź usłyszałam o Pani stosunkowo niedawno i to właśnie dzięki niemu. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnych aktualizacji. Mam nadzieję, że nie zaprzestanie Pani jego prowadzenia, gdyż czytanie go daje mi dużo satysfakcji. 🙂 saptai.blog.onet.pl

  Reply
  • ~kochanka sparrow'a. 23 lutego 2011 at 16:40

   Poprawiam się: sapnai.blog.onet.pl 🙂

   Reply
 • ~Monika 23 lutego 2011 at 16:57

  Oj,to już będę mieć 3 zaległości w Pani książkach, no nic nadrobię w wakacje bo teraz czytam lektury do szkoły:) Pani Marto wszystkiego dobrego z okazji wczorajszych imienin, spóźnione życzenia ale są;) Pozdrawiam ciepło:)

  Reply
 • ~kasiula. 23 lutego 2011 at 19:42

  ojj muszę koniecznie to przeczytać ! : ]

  Reply
 • ~Monia 23 lutego 2011 at 22:30

  Iza zbuntuje się przeciwko ,,anorektyczności”? Będzie żyła w zgodzie z Karoliną XL?Już nie będzie mieszkać w dwóch domach, co tydzień to w innym?Nie bedzie jej na okładkach czasopism?Przyzwyczaiłam się do tamtej Izy…Proszę uwzględnić te pytania za retoryczne…tak tylko pomarudziłam. Nie może nam Pani przecież zdradzić czego dotyczyć będzie książka, bo to by juz nie była niespodzianka…. tak być nie może ;o)

  Reply
  • ~Marta 24 lutego 2011 at 08:48

   hahahah! Jak wiesz, moje bohaterki są mądre, tylko czasem głupieją, ulegając wpływom innych, ale potem wychodzą na prostszą drogę, ich własną. Już z tamtej IZy, do ktorej się przyzwyczaiłaś, wynikało, że prócz dązen matki ma w sobie takze inne zainteresowania, na przykłąd biologią, szczegolnie zwierzaczkami.Istotniejsze w tej nowej ksiazce jest to, w jaki konsekwentny sposob Iza się zbuntowala i jak zdobyła odwagę, by przeciwstawić sie matce, tudziez wszytskim, ktorzy czekali na to, by noga jej się podwinęła. No, coż, wiem, ze ZŁO pociąga bardziej niż DOBRO. Ale ja wybieram DOBRO. Pozdrawiam.

   Reply
 • ~Monia 24 lutego 2011 at 17:37

  I to dobro widać w wielu Pani powieściach…, bo ,, najważniejsze, aby nóż ciągle służył do krojenia chleba”. ;o) Dziękuję za wszystko i również ślę pozdrowienia.

  Reply
 • ~Polaaa 24 lutego 2011 at 19:58

  o już kolejna część ” Iza Anoreczka „;Djakże cieszy się moje serce ;)już nie mogę się doczekać, gdy się ukaże.;]tylko bardzo zastanawiające przed czym zbuntuje się Iza ;Dmatką? modelingiem? klasą? ojcem i jego żoną?zastanawiające ;Ddlatego będę czekać cierpliwie i snuć własne domysły ;)pozdrawiam 😉

  Reply
  • Marta 24 lutego 2011 at 21:15

   Ładnie powiedziałas: snuć domysły. Ja też lubię snuć.BUNT – przeciwko czemu i w imię czego – oto jest pytanie. Pozdrawiam.

   Reply
 • ~Anulla 21 lipca 2011 at 10:23

  Pani ksiazki sa wspaniale.a szczegulnie Iza Anoreczka;]

  Reply
 • Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.