Dwa listy
Poniżej dwa listy. Drukowałam je już kiedyś na blogu. Przypominam raz jeszcze, bo ciągle mam nowych Czytelników, a poza tym – zamieszczam je w nowej książce, stąd też powrót do nich. Dwa listy Monika pisze: „Nie jestem dzielna. Anitrochę. I bojęsię zbyt wielu rzeczy. Boję się słuchania wrzaskówmojego Dowiedz się więcej