Jestem nikim
„Kiedyjestem sama myślę, że nie potrzebuję MP3, laptopa i ekskluzywnych wakacji. Alekiedy jestem wśród rówieśników i widzę ten nowy laptop, MP3 to robi mi sięprzykro, bo ja nie mam i dlatego jestem nikim” – napisała Mila w komentarzu namoim blogu. Wiem, o czym ona mówi. Kto z nastolatków nie Dowiedz się więcej