Kochani Czytelnicy,
dziękuję za dobre chwile i słowa w roku 2012.
Proszę o więcej, bo pisarz bez Czytelników nie istnieje.
Naj, najlepszego życzę.
Z nadzieją na przyszły, szczęśliwy rok.
Marta

Kategorie: Inne

2 komentarze

~Mila · 31 grudnia 2012 o 21:25

Pani Marto Kochana,
niech i Pani będzie w przyszłym roku. Niech słowa przyfruwają do Pani jak najczęściej. I optymizm, i spokój.
Pozdrawiam 🙂

~Marta · 2 stycznia 2013 o 12:54

Spóźniony urodzinowy :-)*
Ściskam.
M.

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.