Najlepszego Wielkanocnego!

  

Kategorie: Inne

5 komentarzy

~ceciliadiana@amorki.pl · 6 kwietnia 2012 o 23:56

Kochana Pani Marto, dziękuję za pamięć w imieniu wszystkich czytelników tego bloga ;-). Również życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń (szczególnie Pani na to zasługuje) oraz mnóstwo inspiracji do tworzenia kolejnych wspaniałych dzieł. Pozdrawiam serdecznie ;-)P.S. Zajączek jest przesłodki, przypomina mi mojego własnego pupila zmarłego niespełna rok temu, który nawiasem mówiąc okazał się dla mnie najukochańszym zwierzakiem w życiu.. ale o czymż ja się, jak zwykle rozpisuję ?Raz jeszcze życzę cudownych dni świątecznych i zmykam ;-)Zuzia

    ceciliadiana@amorki.pl · 7 kwietnia 2012 o 00:08

    mnóstwa, nie mnóstwo 😉 przepraszam za błąd 😉

~Feelip · 7 kwietnia 2012 o 15:00

Pani Marto, życzę wspaniałych, wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, zdrowia i szczęścia ;). Ania

~Adam Borkowski · 8 kwietnia 2012 o 12:49

Na Święto Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Ci, by zmartwychwstały w Tobie zapomniane marzenia, młodzieńczy optymizm w podchodzeniu do przeciwności losu, sztubacka fantazja. Niech w Twoim sercu zapanuje wiosna – odrodzenie nowego życia.Smacznego święconego w gronie najbliższych osób i wesołego Alleluja.Jola i Adam Borkowscy

~Bluebell · 10 kwietnia 2012 o 12:37

Pani Marto, życzę wielu nowych pomysłów i książek !

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.