Najlepszego Wielkanocnego!
Najlepszego Wielkanocnego!
3 listopada 2024, w niedzielę, godz. 11.00, Opera Śląska w Bytomiu, zapraszam. Katowiczanka, poetka i pisarka. Autorka ponad 50 książek. Nazwana przez krytyków mistrzynią literatury dla kobiet i „objawieniem” powieści młodzieżowej”. Poezja Marty Fox była tłumaczona Dowiedz się więcej
Temat rzeka Warsztaty o takim temacie przeprowadziłam w z młodzieżą w ramach trzeciej edycji Targów Książki nad Odrą, zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie-Koźlu. Tym razem targi, warsztaty i niektóre spotkania z autorami Dowiedz się więcej
Drodzy moi Czytelnicy, będę wdzięczna za wypełnienie tej ankiety. To prośba magistrantki: Jestem studentką Uniwersytetu Śląskiego i przygotowuję pracę magisterską o Marcie Fox i jej blogu. Niniejsza ankieta skierowana jest do czytelników bloga prowadzonego przez Dowiedz się więcej
5 komentarzy
~ceciliadiana@amorki.pl · 6 kwietnia 2012 o 23:56
Kochana Pani Marto, dziękuję za pamięć w imieniu wszystkich czytelników tego bloga ;-). Również życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń (szczególnie Pani na to zasługuje) oraz mnóstwo inspiracji do tworzenia kolejnych wspaniałych dzieł. Pozdrawiam serdecznie ;-)P.S. Zajączek jest przesłodki, przypomina mi mojego własnego pupila zmarłego niespełna rok temu, który nawiasem mówiąc okazał się dla mnie najukochańszym zwierzakiem w życiu.. ale o czymż ja się, jak zwykle rozpisuję ?Raz jeszcze życzę cudownych dni świątecznych i zmykam ;-)Zuzia
ceciliadiana@amorki.pl · 7 kwietnia 2012 o 00:08
mnóstwa, nie mnóstwo 😉 przepraszam za błąd 😉
~Feelip · 7 kwietnia 2012 o 15:00
Pani Marto, życzę wspaniałych, wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, zdrowia i szczęścia ;). Ania
~Adam Borkowski · 8 kwietnia 2012 o 12:49
Na Święto Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Ci, by zmartwychwstały w Tobie zapomniane marzenia, młodzieńczy optymizm w podchodzeniu do przeciwności losu, sztubacka fantazja. Niech w Twoim sercu zapanuje wiosna – odrodzenie nowego życia.Smacznego święconego w gronie najbliższych osób i wesołego Alleluja.Jola i Adam Borkowscy
~Bluebell · 10 kwietnia 2012 o 12:37
Pani Marto, życzę wielu nowych pomysłów i książek !