9 komentarzy

 • ~Dorota 2 kwietnia 2012 at 22:31

  Hi, hi od razu tak sobie pomyślałam! Pozdrawiam.

  Reply
 • ~Bluebell 3 kwietnia 2012 at 16:48

  Ja uwierzylam, Pani Marto ! Najbardziej tylko dziwilam sie tym 16 km w ciagu 2 godzin … …..

  Reply
  • ~Marta 3 kwietnia 2012 at 16:53

   TAK, wiele osob uwierzyło!Pan Jarosław nie uwierzyłw sniadanie, składające się z 5 jaj smazonych na smalcu. Och, Jarosławie… 5 nie zjadam, ale jajecznicę z 2-3 jaj na smalczyku domowej roboty ze skwarkami, jak najbardziej. Nie lubię często jesc, a taka jajecznica to gwarancja, że nie bedę głodna do 17. Tak, Bluebell – najmniej prawdopodobne w tym, co wymieniłam – byłby bieg na 16 km. Ja i bieganie, to niemozliwe. Toż ja z kijkami chodzę.Pozdrawiam serdecznie.

   Reply
   • ~Bluebell 3 kwietnia 2012 at 17:10

    To jeszcze pozwole sobie na pare slowek, Pani Marto – ja dosc czesto spozywam jajecznice z 2 – 3 jaj od kurek zielononozek kuropatwianych – bo podobno dosc dietetyczne, smaze ja na masle z dodatkiem lyzki wody. Smalec odpada, bo jestem wegetarianka. I tak, rzeczywiscie syci na dlugo.

    Reply
 • ~Jaroslaw 3 kwietnia 2012 at 18:28

  Pani Martuniu w tym zarcie,to wielkie ZARCIE,ale prosze wytlumaczyc co to jest ten szlesong – szlesung? Czy to lezak??

  Reply
  • Marta 3 kwietnia 2012 at 18:43

   Szezlong to coś, co lubią Marty, które mają w sobie wszystko arystokratyczne, prócz pochodzenia, drogi Panie Jarosławie.Szezlong (franc. chaise longue) – rodzaj kanapy w kształcie wydłużonego fotela. Podparcie nóg umożliwiało odpoczynek w pozycji półleżącej.

   Reply
   • ~Iza 3 kwietnia 2012 at 19:01

    O,matko… Z opisu wynika,że szezlong robił sobie mój EX podstawiając taborecik IKE- i pod nogi gdy ja zajmowałam swoją połowę kanapy. On nie miał nic arystokratycznego- a ja owszem imię mam- ale jak podstawił sobie ten taborecik, to ja całkiem spokojnie mogłam sobie pójść zrobić trzecią kawę bez obawy,że zajmie mi moją połowę kanapy. Pa,Iza.

    Reply
 • ~Iza 3 kwietnia 2012 at 18:45

  W jajecznicę z 5. jaj uwierzyłam, bo dla dwóch osób to akurat. To martinii mnie zastanowiło, ale… spróbować można. Biegania pozazdrościłam bo sama się wybieram i 16. km. w dwie godziny można. Ale rower po bieganiu, no nie! Ponadto to sprzątanie w wysprzątanym mieszkaniu- poprzedni wpis- mnie zastanowiło. Reasumując: tylko w jazdę na rowerze nie uwierzyłam. Aha, w zjedzenie tylu potraw też uwierzyłam, bo znam takich dwóch co tyle mogą zjeść. Pa, Iza.

  Reply
  • ~Jaroslaw 3 kwietnia 2012 at 19:14

   Dziekuje bardzo Pani Marto.Teraz juz wiem.Zapytalem bo tak mi sie cos ze Slaskiem skickalo ( ale smiesznie to slowo wyszlo bez tych kreseczek). Troche tesknie za Wami Wszystkimi .Ten radosny czas palemek,zonkili,pol zielonych i skowronkow Ech…tesknie.

   Reply

  Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.