Inne

Może by tak wreszcie powrócić?

Jak zamknąć wakacje, skoro tyle słońca wszędzie?
Mimo że wróciłam z wakacji (najpierw Beskidy, potem Paryż, potem gorące źródła na Węgrzech, potem znów Beskidy), to nijak nie mogę się zaprzęgnąć do pracy.
Rozmemłanie we mnie totalne, żadnej dyscypliny, żadnej chęci do przykuwania się do biurka i do codziennego odmierzania dnia ilością napisanych stron.
A więc tak też można?
Bez telefonów (prócz tych absolutnie rodzinnych), bez godzin spotkań, ani lęków, że czas goni?
Czas też się rozmemłał.
Pies rozleniwiony.
Życie się snuje jak nitka karmelu.
Zimny arbuz smakuje wyśmienicie.
Woda mineralna gazowana z miętą takoż.
Gazowana, tylko gazowana, bo to bzdura, że ta niegazowana jest zdrowsza. Tak ją tylko zareklamowano, bo widać nie „schodziła” sprzedawcom.

Jeszcze tylko dziś i jutro, od pojutrza biorę się za bary z rzeczywistością, hihi.

in / 1100 Views

4 komentarze

 • ~Jaroslaw 23 sierpnia 2011 at 19:56

  Pani Marto,no prawda! Czysta prawda. No jak tu sie zabrac do tworczej pracy,jak wykrzesac przecudnosc slow,kiedy jeszcze wrzeszcza dzieci w basenie,a w morzu rozhybotanie glow.Kiedy w pamieci krzycza zdazenia z wakacji.Pani Martuniu,ale do dziela! Trzeba rozpoczac Nowy Rok Szkolny. Gratuluje nowego Tomika Wierszy. Pozdrawiam bardziutenko i serdecznie.

  Reply
  • ~Marta 24 sierpnia 2011 at 15:25

   Och, panie Jarku, na Pana dobre słowo to zawsze mogę liczyć i tę serdeczność, która mnie roztkliwia. Tomik zaprezentuję niebawem. Pozdrawiam serdecznie. I upalnie.

   Reply
 • ~www.pasqdy.pl 24 sierpnia 2011 at 09:33

  Witam, Pani Marto… Nie będę oryginalna i powiem, bez złośliwości, że wszystko, co dobre błyskawicznie się kończy. Nasz urlop, który wciąż przed nami, też się kiedyś skończy i rutyna oraz szarość zapuka do drzwi.Ale, czy permanentne wakacje nie byłyby męczące? W codzienność pourlopową należy wchodzić powoli. Nic na siłę, natchnienie i ochota z reguły same przychodzą, w najmniej oczekiwanej chwili :-). Czego Pani życzę 🙂

  Reply
  • ~Marta 24 sierpnia 2011 at 15:24

   BUźka! Pozdrawiam.

   Reply

  Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.