W każdym wieku można być, jak Marylin Monroe, hihi.
  

Kategorie: Inne

4 komentarze

~Marcin Z · 9 sierpnia 2011 o 13:46

świetnie pani Marto!

~marcinwlondynie · 9 sierpnia 2011 o 23:01

swietne! i kolory boskie.

~Xymena · 11 sierpnia 2011 o 14:24

Rewelacja! 🙂

~Polaaa · 11 sierpnia 2011 o 19:19

ubóstwiam ten kolor Pani Marto! :)a gdy tylko pokazałam mamie ta spódnicę to aż jej się oczy powiększyły 😀

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.