Najlepszego 2011!
I tylko przednich szampanów życzę!
Oczywiście i zdrowia, i szczęścia.
Może nawet więcej szczęścia, bo jak
będziemy mieli szczęście, to i zdrowie!
Najlepszego 2011!
I tylko przednich szampanów życzę!
Oczywiście i zdrowia, i szczęścia.
Może nawet więcej szczęścia, bo jak
będziemy mieli szczęście, to i zdrowie!
5 komentarzy
~Liliana · 1 stycznia 2011 o 18:00
Najlepsze życzenia urodzinowe!
~kacha · 1 stycznia 2011 o 18:26
Z okazji urodzin życzę Pani wielu pogodnych dni oraz spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.
~Jowita · 1 stycznia 2011 o 18:48
Z okazji urodzin życzę dużo radości przez cały rok:)
~Kinga · 2 stycznia 2011 o 17:58
Wszystkiego co najlepsze!
~Zuzaaa · 3 stycznia 2011 o 15:50
Spóźnione, ale szczere Wszystkiego Naj, naj, najlepszego xD !