Najlepszego  2011!

 
I tylko przednich szampanów życzę!
Oczywiście i zdrowia, i szczęścia.
Może nawet więcej szczęścia, bo jak
będziemy mieli szczęście, to i zdrowie!

Kategorie: Inne

5 komentarzy

~Liliana · 1 stycznia 2011 o 18:00

Najlepsze życzenia urodzinowe!

~kacha · 1 stycznia 2011 o 18:26

Z okazji urodzin życzę Pani wielu pogodnych dni oraz spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń.

~Jowita · 1 stycznia 2011 o 18:48

Z okazji urodzin życzę dużo radości przez cały rok:)

~Kinga · 2 stycznia 2011 o 17:58

Wszystkiego co najlepsze!

~Zuzaaa · 3 stycznia 2011 o 15:50

Spóźnione, ale szczere Wszystkiego Naj, naj, najlepszego xD !

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.