Wróciłam z Wrocławia, gdzie SPP (Stowarzyszenie Pisarzy Polskich) zorganizowało mi spotkanie autorskie, prowadzone przez pana Andrzeja Goworskiego. Byłam również jurorką w XX Turnieju Jednego Wiersza im. Rafała Wojaczka.
O tym opowiem niebawem.
A teraz jeszcze o kolejnym wydaniu powieści „Wielkie ciężarówki wyjeżdżają z morza” ( poniżej).
Moja Poezja w Salonie Muzyki i Poezji Anny Dymnej
3 listopada 2024, w niedzielę, godz. 11.00, Opera Śląska w Bytomiu, zapraszam. Katowiczanka, poetka i pisarka. Autorka ponad 50 książek. Nazwana przez krytyków mistrzynią literatury dla kobiet i „objawieniem” powieści młodzieżowej”. Poezja Marty Fox była tłumaczona Dowiedz się więcej
3 komentarze
~czytelniczka · 22 października 2010 o 20:23
Witam ja mam takie pytanko czy będzie pani kiedyś w Białymstoku?Dziękuje za odpowiedz jeżeli pani oczywiście odpowie.Serdeczne pozdrowienia dla pani i rodziny
~Marta · 22 października 2010 o 20:50
Tak, Białystok: 9 listopada, pod OKIEM na moim blogu, po prawej stronie tegoż, będzie dokładna informacja o spotkaniu. Pozdrawiam.
~krycha · 23 października 2010 o 12:39
Też tam byłam, i wszystko widziałam i słyszałam. Zdjęcia z tej imprezy wyślemy, do Ciebie, Marto, już niedługo. Włodek zrobił ich tak dużo, że nie mogę zdecydować się, które Ci wysłać.Pozdrawiamy, Krystyna i Włodek