Pozdrawiam z podróży, tym razem zawodowej.
Dziś podpisywałam książki w Empiku, w Starym Mieście (nad Wartą).
Koło Konina. Jutro spotkania, organizowane przez tutejszą bibliotekę.
Uśmiecham się do Agatki, mojej Czytelniczki, która nie mogła uwierzyć, że mnie naprawdę spotkała.
Och, Agatko, bardzo cenię swoich Czytelników i dlatego przyjeżdżam na spotkania, do małych miast tym bardziej.
Spotkania bardzo lubię, bo jak się siedzi przez pół roku biurku, to marzy się o życiu gdzie indziej.
Problemem jest tylko podróż. Cała Polska jest jednym placem budowy. W dodatku deszcz pada i szybko się ciemno robi.
Zapraszam jutro na rozmowę.
Moja Poezja w Salonie Muzyki i Poezji Anny Dymnej
3 listopada 2024, w niedzielę, godz. 11.00, Opera Śląska w Bytomiu, zapraszam. Katowiczanka, poetka i pisarka. Autorka ponad 50 książek. Nazwana przez krytyków mistrzynią literatury dla kobiet i „objawieniem” powieści młodzieżowej”. Poezja Marty Fox była tłumaczona Dowiedz się więcej
9 komentarzy
~Maddie · 15 września 2010 o 18:31
[SPAM] Masz poważny problem? A może po prostu nie wiesz co włożyć na dzisiejszy wieczór? Znasz kogoś kto potrzebuje rady? Napisz! Jestem po to, aby pomagać.www.droga-maddie.blog.onet.pl
~Ania · 15 września 2010 o 19:27
Witam! Jestem jedną z koleżanek Agaty. Dzięki temu spotkaniu jest naprawdę szczęśliwa. Emanuje radością,nosi bransoletkę od Pani, a z drugiej strony nie może uwierzyć. Niedługo wyślemy Pani zdjęcie. Pozdrawiam
~Anna · 15 września 2010 o 22:05
Witam! Chciałabym się dowiedzieć czy można gdzieś znaleźć terminarz Pani spotkań autorskich? Pozdrawiam serdecznie:)
~Marta · 17 września 2010 o 12:08
Tak, powinnam się zmoblizowac i zamieścić taką rubrykę na blogu, poprawię się, pozdrawiam.
~koffanaar@interia.pl (mail) · 15 września 2010 o 22:36
Pani Marto Kochana.Widzę, że Pani nie odpoczywa. Prosze koniecznie trochę odpocząć nad Wartą, o ile pogoda pozwoli. Pani Marto pisałam do Pani maila, ale nie dostalam odpowiedzi i zastanawiam się czy on się gdzieś „nie zapatoczył”. Ania
~Marta · 17 września 2010 o 12:07
Aniu, Kochana, wybacz, nie pamietam, zazwyczaj odpisuję, ale moze pisalas w czasie wakacji, a wtedy „dzialam” w innym laptopie. Nad Wartą deszcz padał wartko.Sciskam mocno, do zobaczenia
~Marek "Dziki" O. · 16 września 2010 o 12:08
Witaj Martusiu. Dużo. Bardzo dużo czasu upłynęło nim zajrzałem do Ciebie. Mam nadzieję, ze się nie gniewasz? Najważniejsze, że Cię znalazłem. O atrakcyjności blog(a)u nie chcę pisać ponieważ jako Twój zagorzały fan (zarówno osoby jak i twórczości) będę nieobiektywny, a wszystko dla mnie jest super. To tak jakby uczeń śmiał kwestionować mistrzostwo swojego guru :)) Świętokradztwo normalnie. 🙂 Ośmielam się także tą drogą przekazać pozdrowienia od mojej Marty. Oboje liczymy na jakieś … Spotkanie?… Może?! 🙂 Reasumując.Pozdrawiamy Cię serdecznie Marek, Marta i Michalina Tadlo – Orłowscy. Jak obiecałem w Mikołowie, podaję Ci adres mojego blog(a)u.http://marekdziki.blog.onet.pl/
~Marta_Oława · 17 września 2010 o 11:55
Znajoma kiedyś w małej miejscowości robiła takie spotkanie z Panią to też baaardzo miło wspominała i mówiła, że planuje kolejne, na które, mam nadzieję, się pojawię! 🙂
~ŁoLLA · 17 września 2010 o 19:59
Witam pani Marto:-)Bardzo miło wspominam spotkanie z panią!Mogę się dowiedzieć jakiej muzyki pani słucha?Jestem bardzo ciekawa…