Piosenka dla moich wnuków:

Pawcia, który dziś kończy 5 lat!
Danielka i Adasia, którzy niedługo będą 2-latkami.
Jeszcze niewiele mówią, ale za to świetnie tańczą.

Piosenka o przyjaźni

 

Chcę serduszko mieć zuszkami,

chcę by oczko miało też,

by słyszało i widziało,

by przyjaźnić się umiało:

z ptakiem, drzewem, mrówką,lwem,

z  Pawciem, Olem i Danielem.

 

Przyjaźń piękną sprawą jest,

przyjaźń zbliża nas doświata,

przyjaźń daje siłę, moc

i uskrzydla i wzbogaca.

 

 

Chcę serduszko mieć z uszkami

chcę by buzię miało też

by całusy posyłało

by przyjaźnić się umiało:

z  Adusiem, Kasią, kotem, psem

z wiatrem, krówką, bratkiem,bzem.

 

 

Przyjaźń piękną sprawą jest,

przyjaźń zbliża nas doświata,

przyjaźń daje siłę, moc

i uskrzydla i wzbogaca.

 

 

Kategorie: Inne

6 komentarzy

~Feelip · 11 września 2010 o 13:04

Piękna :). Pozdrawiam i jeszcze raz życzę Pawciowi wszystkiego najlepszego!

~babatendai · 11 września 2010 o 13:09

serdeczności dla Pavka i Babuni 🙂

~Marta_Oława · 11 września 2010 o 13:49

Wspaniała piosenka. Lubię takie z serca. Nie takie z internetu życzenia. Chłopcom życzę wszystkiego najlepszego!

~kacha · 11 września 2010 o 19:46

Piękna piosenka Pani Marto tak prosto z serduszka :))

~Marta · 12 września 2010 o 09:32

Wszystkim bardzo dziękuję.Najserdeczniej pozdrawiam.

~Anulka · 15 września 2010 o 18:35

Przemiłe…, taka prosta piosenka, a coś w niej jest niemałego:-).

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.