Marcinowi Gawłowi i Jonathanowi McCahill

w DNIU  ICH  ŚLUBU,

z najlepszymi życzeniami na nową drogę życia:

  

Marta Fox

 

Ich miłość

              Marcinowi Gawłowi i Jonathanowi McCahill

 

Oni postawili na miłość

nie na dym deszcz mgłę

na miłość która pachnie

ogniem w kominku

i nie wyprowadzi w pole jak wiatr

na miłość gęstą jak śmietana

którą polewają pierogi

z czerwoną wiśnią w środku

Z pestek zrobią łańcuszek

nim zwiążą serca, nie ręce

pestki już skwierczą w słońcu

są twarde i gorące

wiśnie soczyste i cierpkie

jak miłość

ich miłość

 

Lipiec 2010

 

Kategorie: Inne

9 komentarzy

~Arturrro · 24 lipca 2010 o 16:09

Pięknie! 🙂

~Robert · 24 lipca 2010 o 20:53

REWELACJA!O to chodzi w każdej miłości, niewazne czy hetero czy homo.BRAWO, Marto. Jesteś prawdziwa. Twoim Przyjaciołom tez życzę najlepiej i zazdroszczę im, ze mają Twój wiersz.

~Jana · 24 lipca 2010 o 23:51

Marcinie! Tą drogą wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Jonathana.

    ~Marta · 25 lipca 2010 o 10:55

    Jano, jak mnie ucieszyly Twoje zyczenia dla Marcina. Przeciez go znasz, z Brukseli, gdzie poznaliście się na moim spotkaniu autorskim.Jaki ten swiat jest maly. Sciskam serdecznie.

~Jana · 25 lipca 2010 o 16:32

Tak, tak, mam jeszcze Wasze wspólne zdjęcie, chyba Ci go wtedy wysłałam? Pozdrawiam niedzielnie.

~Polaaa · 26 lipca 2010 o 11:05

Przepraszam Pani Marto że się tak długo nie odzywałam, ale wyjechałam.A ten wiersz… cudowny, z każdym dniem podziwiam Pani twórczość coraz bardziej. Ja też piszę wiersze. ale przez długi czas miałam zastój… Nie mogłam nic napisać…Aż w koncu poszłam na łąkę i jakoś słowa same popłynęły.. No i jestem dumna.. ale dobra ;D jak zawsze niepotrzebnie się rozpisuję ;PPozdrawiam ;*

~RÓŻA · 30 lipca 2010 o 14:05

W KAŻDYM SŁOWIE , MYŚLI, GEŚCIE… WIELKA KLASA ALE PRZECIEŻ WSZYSCY O TYM WIEMY, ZE MARTA JEST SAMA W SOBIE KLASĄ…POZDRAWIAM KATARZYNA

~Marta_Oława · 4 sierpnia 2010 o 11:52

Piękne zdjęcia ma Pani córka z Piotrem w Gali! :)Pozdrowienia!

~Justyna · 6 sierpnia 2010 o 17:54

Przed chwilą przeczytałam Karolina XL zakochana I była to świetna książka…Już przeczytałam większość książek i wszystkie były doskonałe.Jak czytam pani książki to nie mogę się wręcz od nich oderwać, i zawsze je czytam po kilka razy.

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.