Poszłam na przegląd techniczny do kliniki.
Czuję się jak na kolonii karnej.
No, coż, samochód oddaję do takiego przeglądu, aby nie stanowił zagrożenia dla ruchu, więc i o siebie zadbać muszę.
Zabrałam ksiązki, by pomiędzy dać sobie coś dla ducha.
Chyba jednak zwariowałam, by zabrać takie oto tytuły:

1.Friedrich Weissensteiner, Najsłynniejsze samobójstwa świata
2.David Rieff, W morzu smierci. Wspomnienie syna ( o Susan Sontag)

Po solidnje dawce smutku, wzięłam do ręki „Przekrój”, by poprawić sobie humor jego dziennikiem.
A Pilch kochany pisze:

„Jeszcze jestem? I to nie. Dziś już jestem w dniu jutrzejszym, wtsanę zanim legnę, zamknę zanim otworzę, wyjmę zanim włożę, w kwietniu wigilia za pasem”,,,,
Ufff, dalej nie cytuję, bo się zasmucę na amen. Buuuu, rację masz Pilchu nad Pilchami.

Kategorie: Inne

5 komentarzy

~Jana · 12 stycznia 2010 o 17:46

No, jeżeli już się tak strasznie „dołujesz”, to dodaję jeszcze kawał z rodzaju czarnego humoru: wpada facet do lekarza i krzyczy:-panie doktorze, ratunku, wszystkie palce mi obcięło! Lekarz na to: -Panie, dlaczego ich pan nie przyniósł, mógłbym je przecież przyszyć.-A jak je miałem pozbierać? – facet na to!Pozdrawiam serdecznie.

~Polaaa · 12 stycznia 2010 o 19:11

Niech się Pani nie smuci ;)) Chociaż rozumiem że czasem przychodzi niespodziewany dół. Mam nadzieję że Pani szybko minie xD

~Edyta · 12 stycznia 2010 o 22:04

Uwielbiam Panią Pani Marto.Pozdrawiam serdecznie.

~Ania · 13 stycznia 2010 o 18:08

Mam nadzieję, ze pani nie jest chora. A jesli cos pani dolega, to zyczę, by szybko minęlo.

~Virginia · 15 stycznia 2010 o 18:29

mam nadzieję Pani Marto, że to tylko przegląd techniczny, a nie naprawczy :). Życzę szybkiego powrotu, bo poza domem pewnie niefajnie …Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.