Inne

Karolina XL, jeszcze trochę i będzie

 

Kolejna moja powieść dla młodzieży
wprowadza w światwrażliwej młodzieży, tęskniącej za przyjaźnią, akceptacją, miłością.
Tym razem rzecz o Karolinie XL i jej nastoletnich problemach,wynikających nie tylko z nadwagi. Odważna, momentami ostra, ale iciepła opowieść o dziewczynie, walczącej o własną godność, poszukującejakceptacji dla inności. Także o dojrzewaniu w dobie kultu ciała i otym, jak trudno i pięknie szukać miejsca w życiu, gdzie każdy chciałbyzabłysnąć i odnieść sukces.
Są w tej historii celne obserwacje obyczajowe, jest intryga, kilka ciekawostek encyklopedycznych.
To opowieść dla młodzieży i dorosłych, którzy zbyt szybko zapominają,jakim ciężarem bywa dojrzewanie i jakiego potrzebuje wsparcia.


Już niedługo się pojawi. Okładka super, prawda?

in / 2872 Views

15 komentarzy

 • marcinwlondynie@op.pl 3 kwietnia 2009 at 09:51

  czy to Akapit Press?

  Reply
 • ~Martuś 27 grudnia 2009 at 16:52

  Okładka, owszem. Ale treść?Hmm, troszkę się zawiodłam, bo albo zbyt stara jestem (a przecież ledwo co 21 lat ukończyłam) albo Pani pisanie zbyt nowoczesnym slangiem młodzieżowym nie wychodzi. Albo dziwna jestem, bo Magdę.doc znam niemal na pamięć i o coś w tej książce chodziło, a tu zwykła opowieść o nastolatce. Może nie dostrzegam jej głębi, ale jakoś tak, chyba za bardzo weszła Pani na nutę matki-kwoki próbującej nauczyć dziecka wszystkiego.Nie mój styl. Zdecydowanie. Poza tym tak mało słów w tej książce zamieszczono. Mało kartek i wielka czcionka i reklamowanie swoich innych książek. Raziło mnie to już w Paulinie w orbicie…, ale tu już pojechała Pani bo bandzie.Pozdrawiam,Marta

  Reply
 • 1 2

  Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.