Inne

Duma i radość + inne

     Z racji obrony prywatności mojej młodszej córki, ani pisnęłam o Jego Piękności Juniorze II, choć duma mnie rozsadza i radość we mnie wielka i podziw dla Natury, i dzielności Kobiety.
Powiem tyle tylko, że prasa wymyśla, jak może, no cóż, dziennikarstwo dziś dalekie jest od tego, które znałam i nastawione na tzw. news.
     Jestem teraz podwójną babą Martą, babą Pawcia i Adasia.
Babą całą gębą.
A niedługo będę jeszcze większą babą.
Będę babą pomiędzy trzema chłopakami i ma rację Remek, że teraz to już trudno będzie ze mną pogadać przez telefon, bo „pomiędzy” będę prosić jednego lub drugiego, lub trzeciego: – Nie ciągnij psa za ogon, nie zrzucaj książek z półek, nie pij wody z wazonika.

     „Pomiędzy” piszę o Gertrudzie Stein.
„Pomiędzy” czytam o Daisy von Pless.
„Pomiędzy” rozmawiam z Anetą o życiu i pokrętności ludzkich dusz, tudzież o tym, jakie baby potrafią być wredne, jaki baba babie potrafi zgotować los i jak baba z babą potrafi trzymać sztamę, i wszędzie tam, gdzie diabeł nie może, to niech babę wyśle.
     Aneta mnie nawiedziła z racji minionych urodzin ( tych 43 do setki) i podarowała mi piękności z Merilyn Monroe. O, jak fajnie tak długo mieć urodziny. Byle do lutego, kiedy mam imieniny.
     Janusz kaszle, bo od 3 tygodni nie pali i wymyślił, że jego organizm uczulił się na niepalenie i dlatego reaguje kaszlem.

in / 1185 Views

6 komentarzy

 • klaudziuszek2313@poczta.onet.pl 13 stycznia 2009 at 14:44

  Gratuluje Pani i rodzicą Adasia i życzę wszystkiego najlepszego :* Jeszcze raz gratuluje :*

  Reply
 • gery5@vp.pl 13 stycznia 2009 at 15:02

  No i wreszcie Pani pisnęła coś o Adasiu :)No fajnie fajne:)Teraz cała prasa i internet bębnią, że Piotrek Kupicha ma drugiego synka :)Dodam, że ładne imie – Adaś – takie pospolite, zwyczajne, zarazem polskie :)Pozdrawiam Pani męża – niech zwycięży z nałogiem!!I pozdrowienia dla Pani, córki Agaty, Piotra i wnuczusiów!!Teraz zięć musi wziąć się w garść i pokazać na co go stać w wychowywaniu już drugiego synka. Pozdrawiam, Karolina.Karolina2707@interia.pl

  Reply
 • karus96 13 stycznia 2009 at 19:01

  Serdeczne gratulacje dla Pani jak i dla rodziców :). Oby Adaś był tak samo świetnym wnukiem co Pawcio :).PozdrawiamKarolina

  Reply
 • liliana_k@poczta.onet.eu 14 stycznia 2009 at 10:39

  Krainy Szczęśliwości dla Adasia! Niech rośnie zdrów…

  Reply
 • gorowskapatrycja@vp.pl 14 stycznia 2009 at 16:13

  Gratuluję ;)Pozdrawiam serdecznie ;*

  Reply
 • madzia.p@poczta.onet.eu 14 stycznia 2009 at 20:11

  Facet, to zawsze sobie coś wymyśli. To jest dobry tego przykład. O..!

  Reply
 • Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.