Rozwiązanie zagadki

Fotografia przedstawia księżyc w zeszłym tygodniu w piątek !
Zdjęcie zrobione zostało z mojego mieszkania, przez okno w kuchni.
Powiększenie: 12 razy zoom optyczny + 4 razy cyfrowy, czyli powiększenie około 480 razy.
Obróbka fotografii: wyostrzenie + tony.

Dla mnie bomba!
A narzekam, że Janusz NIC w domu nie robi.

Dziękuję za komentarze.

Kategorie: Inne

4 komentarze

~sabrina_84 · 20 listopada 2008 o 09:42

No prosze, to jednak ksieżyc… pozdrawiam

~Krycha · 20 listopada 2008 o 12:04

Niesamowite!!!

~Margaret · 20 listopada 2008 o 15:15

niezłym sprzęcikiem wykonane 😉

~karolina2210@autograf.pl · 20 listopada 2008 o 18:12

O, a jednak to co 'na pierwszy rzut oka’ było trafne 🙂 dynia 🙂

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.