Kategorie: Inne
3 listopada 2024, w niedzielę, godz. 11.00, Opera Śląska w Bytomiu, zapraszam. Katowiczanka, poetka i pisarka. Autorka ponad 50 książek. Nazwana przez krytyków mistrzynią literatury dla kobiet i „objawieniem” powieści młodzieżowej”. Poezja Marty Fox była tłumaczona Dowiedz się więcej
Temat rzeka Warsztaty o takim temacie przeprowadziłam w z młodzieżą w ramach trzeciej edycji Targów Książki nad Odrą, zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie-Koźlu. Tym razem targi, warsztaty i niektóre spotkania z autorami Dowiedz się więcej
Drodzy moi Czytelnicy, będę wdzięczna za wypełnienie tej ankiety. To prośba magistrantki: Jestem studentką Uniwersytetu Śląskiego i przygotowuję pracę magisterską o Marcie Fox i jej blogu. Niniejsza ankieta skierowana jest do czytelników bloga prowadzonego przez Dowiedz się więcej
14 komentarzy
~Ola · 20 sierpnia 2008 o 09:41
Pani tu fantastycznie wygląda !!! Jak jakaś rock’n’drollówa… 😀
marcinwlondynie@op.pl · 20 sierpnia 2008 o 13:17
Rzeczywiscie – bardzo rock’n’rollowy image!cool – jak mawiajac Anglicy 😉
~Gosia · 20 sierpnia 2008 o 10:49
Mmm… morze. Też mi się tęskni…
~Kinga · 20 sierpnia 2008 o 11:06
Rewelacyjnie 😉
~Iza · 20 sierpnia 2008 o 13:08
Super fotka, z malym Feelątkiem.
paula_79@autograf.pl · 20 sierpnia 2008 o 14:55
Piękne zdjęcie, piękny wnuczek! No i oczywiście piękna córka z zięciem 😉 Pozdrawiam! 😉
~Basia · 20 sierpnia 2008 o 16:32
Pawełcio jest bardzo podobny do tatusia :)pozdrawiam
~Iza · 20 sierpnia 2008 o 16:40
ha ha, szczegolnie w tych okularach czadowych.
~klaudynka · 20 sierpnia 2008 o 23:18
oo i przypadkiem natykam się na blog TejTam sławetnej pisarki i nie wiem co właściwie napisać.. by było poprawnie gramatycznie 🙂 ładne zdjęcie.. i wcale się Pani nie zmieniła.. odkąd widziałam panią rok temu w brzeszczach na rozdaniu nagród za konkurs „Agresji dość!” :)i przyznam z opuszczaną głową, że nie wiedziałam wówczas o pani kompletnie nic 🙂 a dziś cytuję znajomym pani teksty bo gdybym tylko miała taki talent to sama bym to wymyśliła 🙂 heh wiem to było bez sensu .. ale milutko tutaj 🙂 i tak… różowo 🙂 zapraszam na http://www.kda.blog.onet.pl
~Marta · 21 sierpnia 2008 o 06:42
Pozdrawiam i dziękuję, mam nadzieję, ze teraz będziesz takze czytelniczka mojego bloga.
~paulinia · 22 sierpnia 2008 o 18:57
Piękne zdjęcie.Pawełek jest bardzo podobny do Piotrka.Będzie z niego dobry i uczciwy człowiek-już to widać.A być może pójdzie jeszcze w ślady swojego tatusia i zostanie wokalistą-fajnie by było.
~Oliwka · 23 sierpnia 2008 o 14:09
Śliczne Pani wyszla na tym zdjeciu …
~karlotta · 24 sierpnia 2008 o 12:23
wakacje:)