Kategorie: Inne

14 komentarzy

~Ola · 20 sierpnia 2008 o 09:41

Pani tu fantastycznie wygląda !!! Jak jakaś rock’n’drollówa… 😀

    marcinwlondynie@op.pl · 20 sierpnia 2008 o 13:17

    Rzeczywiscie – bardzo rock’n’rollowy image!cool – jak mawiajac Anglicy 😉

~Gosia · 20 sierpnia 2008 o 10:49

Mmm… morze. Też mi się tęskni…

~Kinga · 20 sierpnia 2008 o 11:06

Rewelacyjnie 😉

~Iza · 20 sierpnia 2008 o 13:08

Super fotka, z malym Feelątkiem.

paula_79@autograf.pl · 20 sierpnia 2008 o 14:55

Piękne zdjęcie, piękny wnuczek! No i oczywiście piękna córka z zięciem 😉 Pozdrawiam! 😉

~Basia · 20 sierpnia 2008 o 16:32

Pawełcio jest bardzo podobny do tatusia :)pozdrawiam

    ~Iza · 20 sierpnia 2008 o 16:40

    ha ha, szczegolnie w tych okularach czadowych.

~klaudynka · 20 sierpnia 2008 o 23:18

oo i przypadkiem natykam się na blog TejTam sławetnej pisarki i nie wiem co właściwie napisać.. by było poprawnie gramatycznie 🙂 ładne zdjęcie.. i wcale się Pani nie zmieniła.. odkąd widziałam panią rok temu w brzeszczach na rozdaniu nagród za konkurs „Agresji dość!” :)i przyznam z opuszczaną głową, że nie wiedziałam wówczas o pani kompletnie nic 🙂 a dziś cytuję znajomym pani teksty bo gdybym tylko miała taki talent to sama bym to wymyśliła 🙂 heh wiem to było bez sensu .. ale milutko tutaj 🙂 i tak… różowo 🙂 zapraszam na http://www.kda.blog.onet.pl

    ~Marta · 21 sierpnia 2008 o 06:42

    Pozdrawiam i dziękuję, mam nadzieję, ze teraz będziesz takze czytelniczka mojego bloga.

~paulinia · 22 sierpnia 2008 o 18:57

Piękne zdjęcie.Pawełek jest bardzo podobny do Piotrka.Będzie z niego dobry i uczciwy człowiek-już to widać.A być może pójdzie jeszcze w ślady swojego tatusia i zostanie wokalistą-fajnie by było.

~Oliwka · 23 sierpnia 2008 o 14:09

Śliczne Pani wyszla na tym zdjeciu …

~karlotta · 24 sierpnia 2008 o 12:23

wakacje:)

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.