Naprawdę biedny miś. Taki gospotkał los na koszu ze śmieciami,

W Rodos.

  

Z żalu poszłam na piwko, oczywiście  w tym mniejszym buciku.

W słońcu jest 36 stopni, a to dopiero ranek.

  

A tak pracują panowie przy bramie Wolnosci, Rodos.

Kategorie: Inne

6 komentarzy

~Ania · 7 sierpnia 2008 o 12:58

Piekne zdjęcia Pani Marto..;) Ale pisze Pani też piekne książki..;)

~Iza · 7 sierpnia 2008 o 16:02

Ten facet siedzi na kuli armatniej ! A czemu ten drugi mu pokazuje tylek? Mis – rzeczywiscie biedny.

~Ania · 7 sierpnia 2008 o 16:59

Fajne mają tam szklanki na piwo 🙂 hehe … kiedy Pani wraca?

~Wojtek · 7 sierpnia 2008 o 19:47

Piwko w bucie, super pomysl !

~Monika z kursantkaprawajazdy.blog.onet.pl · 7 sierpnia 2008 o 21:41

Chciałabym kiedyś mieć okazję zrobić zdjęcia w takim miejscu. Kto wie, co mnie w przyszłości czeka?PS Pani wnuczek ma świetną babcię – taką na czasie.

~Julia · 7 sierpnia 2008 o 22:28

Oczywiście,że w mniejszym bucie 😉 Od razu jak spojrzałam na większy, to pomyślałam, że jest Pana Janusza, chyba w sam raz na niego 😉 Hihi. A Misio rzeczywiście biedny. Nie pomyślała Pani, żeby go ocalić? Bo jak tylko spojrzałam na tę fotkę od razu zobaczyłam w wyobraźni Panią niosącą Misia do samolotu 😀 😉 Pozdrawiam ciepło 🙂

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.