Inne

slonce, wiatr i morze

Nareszcie mam slonce, wiatr i morze. Cykady. Takze cywilizacje sprzed wiekow. Leze pod palma, czytam, pije wode z lodem i nie tylko. Mysle. Najgorsze, ze ciagle o tym, co zrobie, jak wroce. A wiec zle ze mna. Jesli od jutra zaczne myslec tylko o tym, co „teraz”, to bedzie znaczyc, ze troche odreagowalam. Poza tym tesknie. Za Pawciem najbardziej i wyobrazam sobie, jak by mu bylo tutaj dobrze ze mna. Pozdrawiam z Rodos.

in / 1244 Views

9 komentarzy

 • ~Mag 29 lipca 2008 at 17:02

  Po „slonce, wiatr i morze” zapraszam do Gdańska. Kieby była Pani u nas ostatnio?

  Reply
 • ~Lukas 29 lipca 2008 at 20:48

  Dziękujemy za pozdrowienia. Niech Pani żyje chwilą!!.Bo chwile czasami potrafią być dłuższe, niż cokolwiek.„Czasami zdarza się, że chwila stabilizuje się, zatrzymuje się i trwa o wiele dłużej niż chwila. Dźwięki się zatrzymują, ruchy się zatrzymują, na wiele, wiele dłużej niż chwile. I wtedy ta chwila mija”

  Reply
 • ~iysbqj 29 lipca 2008 at 21:50

  To ja z kolei pozdrowię ze słonecznego (jak dotychczas) Ponieca 🙂 (20 km od Leszna, Leszno zaś położone jest 100km od Poznania).Udanego urlopu, Pani Marto!

  Reply
 • ~Basia 30 lipca 2008 at 09:42

  Udanego wypoczynku 🙂 z Pawełkiem pewnie Pani jeszcze nieraz ,gdzieś pojedzie :)pozdrawiam

  Reply
 • ~Julia 30 lipca 2008 at 09:45

  Ale Pani zazdroszczę Pani Marto, choć dwa tygodnie temu wróciłam z Grecji, więc może dlatego 😉 I brakuje właśnie morza, słońca, wiatru i cykad 🙂 Tęsknię już za tym… Ale przede mną jeszcze nasze polskie, ukochane morze, które jak co roku nie odwiedzę, to jestem chora 😉 życze udanego wypoczynku i leniuchowania 🙂 Pozdrawiam serdecznie Panią.

  Reply
 • ~Metanira(14 lat) 30 lipca 2008 at 11:59

  Wiem, wiem…Pani nigdy nie ocenia prac prze internet, chyba, że…To Pani była w Zakrzówku :)Cóż, ja jestem nikim, która stara się coś napisać, ale wydaję mi sie, ze jest to do niczego…Choć koleżanka(taka co „wyznania nastoletniej gwiazdy” uważa, za słabą książkę) mówi, że jej sie to dobrze czyta, że lubi moich bohaterów, że ta książka może być popularna…a ja w to wszystko wątpię i twierdzę, że jest beznadziejna! jak Pani myśli, kto ma rację?

  Reply
 • ~również Marta ;-) 30 lipca 2008 at 13:29

  Dobrego wypoczynku Pani Marto :-)proszę myśleć tylko o sobie w tych dniachodrobina egoizmu przyda się każdemu 😉

  Reply
 • ~Monika 31 lipca 2008 at 10:03

  Niech ten pobyt odpowiada Pani wyobrażeniom, pozdrawiam

  Reply
 • ~Ola 1 sierpnia 2008 at 23:55

  Hmm…Aż się rozmażyłam.Trudno w mojej wsi wyobrazić sobie taki klimat,ale czasami cisnę na moją wyobraźnię i wtedy widzę coś wspaniałego.To wszystko jest takie piękne,mmm…Może nie korzystam z lata,wakacji w 100%,ale mimo wszystko żyję nadzieją,że dadzą nam jesień w wyjątkowo połyskliwim,złotym opakowaniu z brązowym przepięknym napisem.No,bo któż mógłby przejść obojętnie obok sterty suchych liści,które wydają tak przepiękny dźwięk,gdy bez uprzedzenia wchodzi się w nie w butach.Potwierdzone Oll’owo.Życzę Pani miłego wypoczynku!

  Reply
 • Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.