Moja Poezja w Salonie Muzyki i Poezji Anny Dymnej
3 listopada 2024, w niedzielę, godz. 11.00, Opera Śląska w Bytomiu, zapraszam. Katowiczanka, poetka i pisarka. Autorka ponad 50 książek. Nazwana przez krytyków mistrzynią literatury dla kobiet i „objawieniem” powieści młodzieżowej”. Poezja Marty Fox była tłumaczona Dowiedz się więcej
8 komentarzy
~Ania · 2 lipca 2008 o 21:28
no to fajną ma Pani sąsiadke :)) pozdrawiam
~Ania · 2 lipca 2008 o 23:39
też kiedyś grałam na instrumencie ale watpię, że sąsiedzi byli tak zachwyceni… a Pani gratuluję..;)
~Kinga · 3 lipca 2008 o 09:48
Pozdrawiam i życzę miłego słuchania ;D
marcinwlondynie@op.pl · 3 lipca 2008 o 19:27
Marto, wiecej podroznych wspomnien, prosze.
~Marta · 3 lipca 2008 o 20:59
A ja czekam na fotki nowego domu. Buziaczki.
~Kursantka Monika · 3 lipca 2008 o 23:57
Mi niestety Słoń nadepnął na ucho! Pani za to chyba jest człowiekiem renesansu. Nie tylko pięknie pisze, ale jeszcze jest utalentowana muzycznie. Jedna moja koleżanka też jest wszechstronnie uzdolniona. Tak pięknie śpiewa, że nawet mnie to porusza, kiedy zaczyna recytować wiersz, wszyscy momentalnie milkną i skupiają się na jej słowach, maluje i rysuje tak jakby była absolwentką Akademii Sztuki, gra też na pianinie, świetnie parodiuje, m.in. osoby z pierwszych stron gazet, a marzy o … medycznym kierunku studiów. Najważniejsze jednak jest to, że to bardzo skromna i pomocna osoba. Pozdrawiam Panią serdecznie. Jeśli będzie miała Pani ochotę pośmiać się i pozwoli Pani na to czas, to zapraszam na swojego bloga. Co prawda – nie opowiadam na nim kawałów, ale wydaje mi się, że niektóre moje poczynania na kursie prawa jazdy są śmieszniejsze od dowcipów, bo są one z życia wzięte (kursantkaprawajazdy.blog.onet.pl)/
~niunia · 4 lipca 2008 o 07:58
ach. też chciałabym mieć taką sąsiadkę :).niestety los mnie takim cudem nie obdarzył. miło posłuchać gdy ktoś gra. :].ja chciałabym się nauczyć gry na skrzypcach, lecz nie mam szansy.a no. nic dziwnego, że ta 7-letnia dziewczynka była dumna z tego, że przyszła pani specjalnie po to, aby jej posłuchać. ;).pozdrawiam serdecznie.
~Liliana · 4 lipca 2008 o 15:15
Mnie właśnie roztkliwia Burning Pictures Jana A. P. Kaczmarka…