Inne

Migawki spotkaniowe

Migawkispotkaniowe

 

Żyję na bardzowysokich obrotach. Spotykam się z czytelnikami i chłonę dobre słowa o swoichksiążkach. Sycę swoją próżność, pocieszając się, że każdy potrzebuje głaskania.Pisarze w szczególności, szczególnie tacy, jak ja, którzy uważają, że bezczytelników nie istnieją.

Dziękuję więcCzytelnikom.

Dziękujębibliotekarkom, które świetnie przygotowały spotkania: pani Marcie. Teresie,Kindze, Małgorzacie.

Zostałamobdarowana kwiatami, a także:

 

Czarownicą z Gór Świętokrzyskich

 

Koszem jabłek wprost z sadów grójeckich

   

Buteleczką swojskiego wina.

Teraz odreagowujępodróż w domku, mojej dziupli. Gotuję

rosół z prawdziwej kury, kupionej na grójeckim  targu.

Kurze nie zrobiłam fotki, bo goła, bez piórek, wyglądała

nieprzyzwoicie.

in / 1103 Views

6 komentarzy

 • ~Ania 10 maja 2008 at 17:13

  Przeczytałam dzisiaj rano „Kaśkę Podrywaczkę”. Ciekawa książka, młode dziewczyny na pewno zainteresuje. Na początku postać Kaśki niezmiernie mnie irytowała, taka egoistyczna dziewczyna, która na siłę znajduje problemy. Później stała się jednak „bardziej do zniesienia”. Tak po przemyśleniu tego wszystkiego, stwierdzam, że i we mnie jest coś z Kaśki. Podoba mi się to, że pisze Pani językiem bliskim młodzieży, książki, które dotyczą naszych problemów. Czytając o tych wszystykim miejscach, zastanawiałam się czy one istnieją naprawdę, czy widzi je Pani z okna? Miło jest czytać książkę i widzieć własne pomysły. Dziękuję jeszcze raz za książkę i dedykację.Pozdrawiam.

  Reply
 • ~również Marta 10 maja 2008 at 17:36

  To my dziękujemy za to, że znajduje Pani czas na spotkania ze swoimi Czytelnikami. Młodzież odbiera wówczas inne doznania literackie – realne, bo autora mają na wyciągnięcie ręki…A organizacja spotkań autorskich jest przyjemnością, w szczególności kiedy ma się do czynienia z tak otwartą i serdeczną osobą, jak Pani ;)A tak myślę jeszcze nad tymi listami, które Pani dostała po wydaniu „Coraz mniej milczenia”, może warto jednak zrobić z nich użytek (?) Sama Pani stwierdziła, Pani Marto, że jest to temat delikatny, niekiedy tabu, a ilość listów, jakie Pani dostała, świadczy przecież o tym, że nie są to jednostkowe sytuacje.. aż strach pomyśleć, ile tych listów byłoby, gdyby każdy Polak przeczytał Pani książkę… i tak sobie myślę, że być może po to je Pani dostała, żeby coś z nich powstało (?) Czytam Kaśke Podrywaczke … odezwę się, jak skończę..Porywa, jak wszystkie pozostałe ksiązki – lekkością pióra, optymizmem… mój mąż patrzy się na mnie, jak na głupią… czytam książkę dla młodzieży i zaśmiewam się…coś ze mną nie tak? ;)) Dziękuję, że mogłam Panią poznać.Kolejny DOBRY ANIOŁ na mojej drodze 🙂

  Reply
 • ~Kinga 10 maja 2008 at 18:31

  Czasem jedna książka jest bardziej potrzebna niż rozmowa…ale nie oznacza to że rozmowy są zbędę, wręcz przeciwnie. Dziękuję Pani za to że Pani po prostu jest.

  Reply
 • ~Ania :) 10 maja 2008 at 19:07

  Kąska Podrywaczka to jakaś sobei postać czy ta Kąska z Pauliny w orbicie kotów? Pozdrawiam gorąco :))

  Reply
 • ~również Marta 11 maja 2008 at 22:16

  Kaśka jest koleżanką Pauliny…przeczytałam.. wczoraj.. :)nie mogłam sobie odpuścić zakończenia ;)polecam!

  Reply
 • ~gosiaw 13 maja 2008 at 21:07

  Miłe spotkanie, pozostawiające wiele wrażeń. Dziękujemy! Małgorzata

  Reply
 • Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.