Romantyczniena dzień dobry

http://www.ewamalas-godlewska.com/pages/solclass.html

Kategorie: Inne

2 komentarze

~Jula · 24 stycznia 2008 o 11:02

Piękna piosenka o miłości, piękne głosy , piękne wykonanie i piękne miasto w tle.Tak , piękny mamy dzień.:D

~Kinga · 24 stycznia 2008 o 20:13

śliczne…Niestety, mój dóbr epitetów jest dzisiaj wyjątkowo zbyt ubogi, by kontynuować pisanie tego otóż komentarza.Pozdrawiam Serdecznie :*

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.