Na poprawienie humoru: „Jak pies  z kotem”

Kategorie: Inne

3 komentarze

Daddli · 23 stycznia 2008 o 21:13

spoko ta notka z kotkiem

~Flakonik · 24 stycznia 2008 o 17:44

Uśmiechnęłam się… tym mocniej, że akurat dzisiaj u siebie też coś w tym temacie. 🙂 Pozdrawiam!

    Marta · 25 stycznia 2008 o 07:55

    O…ooo, zaraz zajrzę tam, pani Reniu. Proszę jeszcze zobaczyć mojego fotkę „kot za kierownicą”. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.