Inne

Pytania

Otokilka pytań, na które musiałam dziś odpowiedzieć:

 

1.      Jakichciałabyś prezent od Mikołaja?

2.    Corobisz w piątek?

3.    Dlaczegosię boisz piwnicy?

4.    Gdziesą moje czarne sztruksowe spodnie?

5.    Czemujesteś zła?

 

Odpowiedzi:

1.      NaMikołaja? A dlaczego ty już myślisz o Mikołaju? Nie masz nic innego do roboty,to może byś wziął nowego mopa i wytarł wszystkie podłogi. Były wycierane? No,właśnie, sam mówisz, że były, a były to czas przeszły.

2.    Jeślidziś jest poniedziałek, to w piątek podpisuję książki w Warszawie. Nie, nie wWarszawie, tylko we Wrocławiu. Choć nie mam pewności, czy to w tym, czy wprzyszłym tygodniu.

3.    No,wiesz…jakby się wszyscy sprzysięgli. Nie dość, że schody do domu wyburzono, boktoś sobie przypomniał, by zimą zrobić podjazd dla niepełnosprawnych i wchodzisię do bloku przez piwnicę, to on się pyta dlaczego się boję. Boję się, bo sięboję, ale sobie radzę i jak wychodzę, to zabieram ze sobą obrońcę, czyli psa, ajak nie mam psa, to czekam pod blokiem aż ktoś będzie wchodził, a jak nikt niewchodzi, to dzwonię po ciebie. Więc nie pytaj, dlaczego się boję piwnicy, bo sięboję i ty dobrze wiesz dlaczego.

4.    Ja mamwiedzieć, gdzie są twoje spodnie? Czy ja chodzę w twoich spodniach? Ale skorosię upierasz, to ci powiem: spodnie są w spodniowni, szalik jest w szalikowni,a rękawiczki w lodówce.

5.    Jajestem zła? No, chyba żartujesz. Jestem dziś uosobieniem dobroci i łagodności.I już na zapas ci odpowiadam: tak, napiję się kawy, nie chcę pączka, nawetpołówki, lubię cię, oczywiście, i kocham. Tylko już o nic mnie nie pytaj,dzisiaj o nic.

 

in / 1011 Views

3 komentarze

 • ~Jola 27 listopada 2007 at 08:52

  No, to milusia Pani była, ale i tak najlepsze są rękawiczki w lodówce.

  Reply
 • ~czak192 27 listopada 2007 at 16:54

  A ja wiem, co robisz w piątek, w ten piątek! Bilety do Wrocławia już mamy zarezerwowane! Dobrą pogodę i humory także!Do miłego! 3maj się lub inaczej mmm sie!

  Reply
 • ~marcin 28 listopada 2007 at 08:09

  a kto mowila, ze asertywnosc bywa latwa? 🙂

  Reply
 • Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.